[GÜNCELLEME] Sitede yaşanan son gelişmeler ve ayrıntılar

2018-03-09 20:16:57


[GÜNCELLEME] Sitede yaşanan son gelişmeler ve ayrıntılar

Merhaba InstaKutusu Kullanıcıları. Sitemizde aktif olarak çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu aralar yaşanan site hatalarına ve siteye ekleyeceğimiz bazı özellikleri sizlere aktarmak istiyoruz. Veri değişimleri ve diğer problemler bir hafta daha devam edecektir. Bu problemleri gidermeye çalışırken yazılım ekibimiz de tüm gücüyle sitemize bir şeyler kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu özellikler haricinde hata bildirme ve daha fazla bilgi almak için instagram.com/bremium_tr adresinden bizlere ulaşarak düşüncelerinizi ve iş ortaklığı önerilerinizi değerlendirebiliriz. Konuya dönecek olursak sitemizde şu şekilde geliştirmeler yaptık.

  • Sitedeki takipçi gönderme sorunu proxy ile geçici olarak çözüldü. Proxylerin pasif duruma düşmeleri sebebiyle bazı gönderim sorunları oluşuyor. Bunları engellemek için sık sık kontrol ediyoruz.
  • Siteye Gösterim yani izlenme hilesi için çalışmalara başlandı. Tasarım ve diğer yollardan gerekli ayarlar tamamlandı. Aracın oluşturulması ile kullanıma sunulması hedefleniyor.
  • Cronlar artık düzenli ve otomatik olarak çalışıyor. Kullanıcı kontrolleri ve kredi yenilemeler artık otomatik bir biçimde yapılıyor ve işlemler daha hızlı sağlanıyor.
  • Sitede bulunan bazı açıklar kapatıldı. Açıklar için güvenlik önemleri alındı. Kullanıcı güvenliği için korunma sağlandı.
  • DDOS koruması ve site saldırılarının önüne geçmek için Cloudflare sistemini kullanıyoruz ve bu konuda geliştirmeler yapıyoruz. SSL ve diğer özelliklerini aktif olarak kullanmaktayız.
  • Sayfa düzeni ve araçlar için özel düzenlemeler getirildi.
  • Tasarım anlamında optimizasyon sağlandı. Sitede %38 Hızlanma sağlandı.
  • Verilerin güvenliği açısından Özel şifrelemeler kullanıldı. Güvenlik gerekçesi ile bu şifreleme türlerini saklamaktayız.
  • Kullanılan Yazılım 4.1.1 olarak isimlendirildi ve yapım sürümü Bremium olarak düzenlendi.

Ve daha fazla özellikler eklenmeye devam ediyor. Bu yüzden sitede yaşanacak erişim sıkıntıları geçici olarak anlayış ile karşılamanız dileği ile. Takipçiniz bol olsun.

Başka sitelerde olmayan yeniliklerle sizlerin karşısında olmaya çalışacağız.

InstaKutusu Yönetimi


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hizmetlerimizi Durdurma Kararı Aldık

Hizmetlerimizi Durdurma Kararı Aldık

Aylardır üzerinde çalıştığımız,emek verdiğimiz,zaman harcadığımız,destek olduğumuz ve işlemlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde sağladığımız InstaKutusu Projesine Maddi Sıkıntılar

Sitemiz Açıldı

Sitemiz Açıldı

Sitemiz Açıldı Fakat gerekli çalışmalar hala devam ediyor. Sitemize diğer sitelerde olmayan bir çok özellik eklenecek. Fakat bu süre zaafında sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. Gerek yapacağınız

Sitemiz yenilendi

Sitemiz yenilendi

Bildiğiniz üzere uzun zamandır sitemiz ile ilgili çalışma yapmıyorduk. Geçtiğimiz günlerde THT'de kullandığımız paneli paylaşmaya karar vermiştik. Fakat çıkar elde etmek isteyenler ÜCRETSİZ

stats
Engelleyiciyi kapattım!