[GÜNCELLEME] Sitede yaşanan son gelişmeler ve ayrıntılar

2018-03-09 20:16:57


[GÜNCELLEME] Sitede yaşanan son gelişmeler ve ayrıntılar

Merhaba InstaKutusu Kullanıcıları. Sitemizde aktif olarak çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu aralar yaşanan site hatalarına ve siteye ekleyeceğimiz bazı özellikleri sizlere aktarmak istiyoruz. Veri değişimleri ve diğer problemler bir hafta daha devam edecektir. Bu problemleri gidermeye çalışırken yazılım ekibimiz de tüm gücüyle sitemize bir şeyler kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu özellikler haricinde hata bildirme ve daha fazla bilgi almak için instagram.com/bremium_tr adresinden bizlere ulaşarak düşüncelerinizi ve iş ortaklığı önerilerinizi değerlendirebiliriz. Konuya dönecek olursak sitemizde şu şekilde geliştirmeler yaptık.

  • Sitedeki takipçi gönderme sorunu proxy ile geçici olarak çözüldü. Proxylerin pasif duruma düşmeleri sebebiyle bazı gönderim sorunları oluşuyor. Bunları engellemek için sık sık kontrol ediyoruz.
  • Siteye Gösterim yani izlenme hilesi için çalışmalara başlandı. Tasarım ve diğer yollardan gerekli ayarlar tamamlandı. Aracın oluşturulması ile kullanıma sunulması hedefleniyor.
  • Cronlar artık düzenli ve otomatik olarak çalışıyor. Kullanıcı kontrolleri ve kredi yenilemeler artık otomatik bir biçimde yapılıyor ve işlemler daha hızlı sağlanıyor.
  • Sitede bulunan bazı açıklar kapatıldı. Açıklar için güvenlik önemleri alındı. Kullanıcı güvenliği için korunma sağlandı.
  • DDOS koruması ve site saldırılarının önüne geçmek için Cloudflare sistemini kullanıyoruz ve bu konuda geliştirmeler yapıyoruz. SSL ve diğer özelliklerini aktif olarak kullanmaktayız.
  • Sayfa düzeni ve araçlar için özel düzenlemeler getirildi.
  • Tasarım anlamında optimizasyon sağlandı. Sitede %38 Hızlanma sağlandı.
  • Verilerin güvenliği açısından Özel şifrelemeler kullanıldı. Güvenlik gerekçesi ile bu şifreleme türlerini saklamaktayız.
  • Kullanılan Yazılım 4.1.1 olarak isimlendirildi ve yapım sürümü Bremium olarak düzenlendi.

Ve daha fazla özellikler eklenmeye devam ediyor. Bu yüzden sitede yaşanacak erişim sıkıntıları geçici olarak anlayış ile karşılamanız dileği ile. Takipçiniz bol olsun.

Başka sitelerde olmayan yeniliklerle sizlerin karşısında olmaya çalışacağız.

InstaKutusu Yönetimi


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hesap Çekilişi [TÜRKİYE'de İLK]

Hesap Çekilişi [TÜRKİYE'de İLK]

Çekiliş Sistemi Nedir? Sitemizde bir ilke daha imza atıyoruz. İki ayda bir olarak yapacağımız hesap çekilişini başlatıyoruz. Özel geliştirdiğimiz sistem ile çekilişin başladığı

Rütbe Atlama ve Gereksinimleri

Rütbe Atlama ve Gereksinimleri

Sitemizde yeni bir düzene giriyoruz. Artık herkes ulaştığı takipçi sayısına göre takipçi kazanacak. Aşağıda belirtiğimiz rütbe gereksinimlerine göre sınıflandırma yapılacaktır. İsteyen

Havuzdan Ayrılma ve Bayilik Satın Alma

Havuzdan Ayrılma ve Bayilik Satın Alma

Havuzdan ayrılmak isteyenlere müjde ! Şifrenizi değiştirmekten sıkıldınız mı? Başkalarını takip etmekten veya gönderilerini beğenmekten bıktınız mı? Sistemimizde artık çok ucuz fiyatlarla

stats
Engelleyiciyi kapattım!