Siteye Giriş Yapamıyorum. Nasıl Giriş Yapabilirim? (Instagram Login Sorunu)

2018-01-13 09:09:07


Siteye Giriş Yapamıyorum. Nasıl Giriş Yapabilirim? (Instagram Login Sorunu)

Bilindiği üzere Instagram Yeni yılda bir çok takipçi sitelerine giriş yapılmasını engelledi. Girişlerin sadece API adı verilen Instagram Uygulamaları ile yapılmasını talep etti ve bu işlemlere uymayan sitelere giriş yapan hesaplara doğrulama engeli koydu. Sitemiz de dahil olmak üzere bu büyük sorunu aşmak için yollar denedik ve en nihayetinde çözüm yolu bulmuş olabileceğimizi ümit ediyoruz. Öncelikle bu sorunun çözümünün sitemiz ile kaynaklı olabileceğini düşündük ve sitemizde gerekli optimizasyonları yaptık. Bu optimizasyonlar arasında proxy ve diğer kodlar da mevcuttu. Fakat çalışmalarımızın sonucunda bir çözüm yolu bulamadık. En nihayetinde bunun hesaplar ile alakalı olabileceğini düşündük ve bu sorunun hesaplar ile ilgili olduğunu gördük. Yeni hesapların giriş yaparken problem yaşamadığı ama önceden açılan hesaplarda bu problemin yaşandığını gördük. Eğer siz de diğer sitelere giriş yapamıyorsanız bu yöntemle artık giriş yapabilirsiniz.

Çözüm Yolu 1:

  1. instagram.com adresine girerek, hesabınıza giriş yapın. (Bilgisayar üzerinden girmeniz lazım.)
  2. Profil/Profil Düzenle kısmından hesabınızı dondurun.
  3. Minimum 4-5 saat bekleyin ve sonrasında hesabınıza Mobil Uygulama (Instagram) üzerinden giriş yaparak aktif edin.
  4. Sorun büyük olasılıkla çözülmüş olacaktır. Olmaması halinde daha önceden giriş yaptığınız panelden id ban yemiş olabilirsiniz. ID değişimi için hesabınızı en az 24 saat dondurmanız gerekmektedir.

Çözüm Yolu 2:

  1. instagram.com adresine girerek, hesabınıza giriş yapın. (Mobil üzerinden girmeniz lazım.)
  2. Seçenekler bölümünden İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması bölümüne girin.
  3. Güvenlik kodu gereksin bölümünü açın ve gerekli talimatları izleyerek İki Faktörlü Kimlik Doğrulamasını aktif hale getirin.
  4. Siteye İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması ile giriş yapmaya çalışın. Eğer bu çözüm yolu işe yaramaz ise ilk çözüm yolunu tekrar deneyin.

Giriş yapmaya çalıştığınızda tekrar doğrulama isteği gelebilir. Tekrar bu bendim diyerek doğruladığınızda sitemize giriş yapabileceksiniz. Bu geçici bir çözüm yoludur. Doğrulamaya her düştüğünüzde bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Dondurmayı açtığınız zaman fotoğraflarınız ve bilgileriniz gelmemiş olabilir. Bu geçici bir durumdur. 30 Dakika ile 10 Gün arasında tüm bilgileriniz ve Fotoğraflarınız tekrar hesabınızda olacaktır. Umarız sizlere faydalı olabilmişizdir.

Sizlere faydalı olmak için çalışıyoruz.

InstaKutusu Yönetimi


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

InstaKutusu'nun Reklamını Yap,Kazan

InstaKutusu'nun Reklamını Yap,Kazan

Merhaba, Bu  yazımız ile sitemizin reklamını nasıl yapacağınızı ve bunun karşılığında neler kazanacağınızı anlatmaya çalışacağız. Eski zamanlarda sadece YouTube reklamlarına

Rütbe Atlama ve Gereksinimleri

Rütbe Atlama ve Gereksinimleri

Sitemizde yeni bir düzene giriyoruz. Artık herkes ulaştığı takipçi sayısına göre takipçi kazanacak. Aşağıda belirtiğimiz rütbe gereksinimlerine göre sınıflandırma yapılacaktır. İsteyen

Hesap Çekilişi [TÜRKİYE'de İLK]

Hesap Çekilişi [TÜRKİYE'de İLK]

Çekiliş Sistemi Nedir? Sitemizde bir ilke daha imza atıyoruz. İki ayda bir olarak yapacağımız hesap çekilişini başlatıyoruz. Özel geliştirdiğimiz sistem ile çekilişin başladığı

stats
Engelleyiciyi kapattım!