Siteye Giriş Yapamıyorum. Nasıl Giriş Yapabilirim? (Instagram Login Sorunu)

2018-01-13 09:09:07


Siteye Giriş Yapamıyorum. Nasıl Giriş Yapabilirim? (Instagram Login Sorunu)

Bilindiği üzere Instagram Yeni yılda bir çok takipçi sitelerine giriş yapılmasını engelledi. Girişlerin sadece API adı verilen Instagram Uygulamaları ile yapılmasını talep etti ve bu işlemlere uymayan sitelere giriş yapan hesaplara doğrulama engeli koydu. Sitemiz de dahil olmak üzere bu büyük sorunu aşmak için yollar denedik ve en nihayetinde çözüm yolu bulmuş olabileceğimizi ümit ediyoruz. Öncelikle bu sorunun çözümünün sitemiz ile kaynaklı olabileceğini düşündük ve sitemizde gerekli optimizasyonları yaptık. Bu optimizasyonlar arasında proxy ve diğer kodlar da mevcuttu. Fakat çalışmalarımızın sonucunda bir çözüm yolu bulamadık. En nihayetinde bunun hesaplar ile alakalı olabileceğini düşündük ve bu sorunun hesaplar ile ilgili olduğunu gördük. Yeni hesapların giriş yaparken problem yaşamadığı ama önceden açılan hesaplarda bu problemin yaşandığını gördük. Eğer siz de diğer sitelere giriş yapamıyorsanız bu yöntemle artık giriş yapabilirsiniz.

Çözüm Yolu 1:

  1. instagram.com adresine girerek, hesabınıza giriş yapın. (Bilgisayar üzerinden girmeniz lazım.)
  2. Profil/Profil Düzenle kısmından hesabınızı dondurun.
  3. Minimum 4-5 saat bekleyin ve sonrasında hesabınıza Mobil Uygulama (Instagram) üzerinden giriş yaparak aktif edin.
  4. Sorun büyük olasılıkla çözülmüş olacaktır. Olmaması halinde daha önceden giriş yaptığınız panelden id ban yemiş olabilirsiniz. ID değişimi için hesabınızı en az 24 saat dondurmanız gerekmektedir.

Çözüm Yolu 2:

  1. instagram.com adresine girerek, hesabınıza giriş yapın. (Mobil üzerinden girmeniz lazım.)
  2. Seçenekler bölümünden İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması bölümüne girin.
  3. Güvenlik kodu gereksin bölümünü açın ve gerekli talimatları izleyerek İki Faktörlü Kimlik Doğrulamasını aktif hale getirin.
  4. Siteye İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması ile giriş yapmaya çalışın. Eğer bu çözüm yolu işe yaramaz ise ilk çözüm yolunu tekrar deneyin.

Giriş yapmaya çalıştığınızda tekrar doğrulama isteği gelebilir. Tekrar bu bendim diyerek doğruladığınızda sitemize giriş yapabileceksiniz. Bu geçici bir çözüm yoludur. Doğrulamaya her düştüğünüzde bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Dondurmayı açtığınız zaman fotoğraflarınız ve bilgileriniz gelmemiş olabilir. Bu geçici bir durumdur. 30 Dakika ile 10 Gün arasında tüm bilgileriniz ve Fotoğraflarınız tekrar hesabınızda olacaktır. Umarız sizlere faydalı olabilmişizdir.

Sizlere faydalı olmak için çalışıyoruz.

InstaKutusu Yönetimi


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Sitede Güvende Miyim? Hesabım Çalınır Mı?

Sitede Güvende Miyim? Hesabım Çalınır Mı?

Sitemizi kullanan çoğu kullanıcıların merak ettiği bir soruyu cevaplamak istedik. Sitemizde yani instakutusu.info adresinde kesinlikle güvenlikle ilgili bir şüpeniz olmasın. Sitedeki veriler

Havuzdan Ayrılma ve Bayilik Satın Alma

Havuzdan Ayrılma ve Bayilik Satın Alma

Havuzdan ayrılmak isteyenlere müjde ! Şifrenizi değiştirmekten sıkıldınız mı? Başkalarını takip etmekten veya gönderilerini beğenmekten bıktınız mı? Sistemimizde artık çok ucuz fiyatlarla

Kullanıcı Adına Takipçi,Beğeni,Yorum Gönderme

Kullanıcı Adına Takipçi,Beğeni,Yorum Gönderme

Bildiğiniz üzere uzun zamandır sitemiz ile ilgili çalışma yapıyoruz. Bu çalışmalar neticesinde sitemizi daha güvenilir ve eşsiz kılmak için bazı özelliklere ihtiyaç duyuyorduk ve bunlardan

stats
Engelleyiciyi kapattım!